Sokółka Zielenisz

ul. Janki Bryla
Gdynia

Sokółka Zielenisz jest osiedlem zlokalizowanym w centrum dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni Zachód. Jego najbliższe otoczenie to willowa zabudowa nadająca kameralnego charakteru oraz lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
Zobacz ofertę Sokółki w naszych Biurach sprzedażyPrzestronne dziedzińce

Sokółka Zielenisz to dziedzińce z placami zabaw dla dzieci, dopracowane detale, przyjazna architektura oraz naturalne i energooszczędne materiały wykończeniowe.

Rozbudowana infrastruktura

Osiedle dysponuje pełną infrastrukturą handlowo-usługową. W jego najbliższej okolicy znajduje się: przedszkole, przychodnia, zespół szkół, centrum handlowe i duży teren rekreacyjny. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej możliwy jest szybki dojazd do dowolnego miejsca w Trójmieście. W odległości zaledwie 300 m znajduje się pętla autobusowa obsługiwana przez kilka linii dziennych oraz nocną.

Przestronne mieszkania

Mieszkania w Sokółce Zielenisz to przestronne powierzchnie o funkcjonalnych układach, tarasy i przydomowe ogródki dysponujące imponującymi powierzchniami. Niekonwencjonalne wnętrza z indywidualnymi możliwościami aranżacyjnymi zapewniają 2 poziomowe lofty.