Wiszące Ogrody

Gdańsk

Wiszące Ogrody to nowoczesne osiedle, które rozwija się w na zachód od Moreny, w zielonym sąsiedztwie Lasów Oliwskich. Dysponuje doskonałą infrastrukturą, różnorodną ofertą handlowo-usługową, własnym przedszkolem i... przystankiem PKM! W pobliżu zlokalizowane jest wielobranżowe centrum handlowe, market budowlany i centrum sportowe.
Własny przystanek PKM

Wiszące Ogrody są świetnie skomunikowane. Dzięki trasie WZ do Śródmieścia można dotrzeć w zaledwie 7 minut, a dedykowany osiedlu przystanek PKM Gdańsk Kiełpinek zapewnia wygodną podróz w kierunku Wrzeszcza, centrów biznesowych Oliwy, do portu lotniczego i na Kaszuby.

Nowoczesne osiedle

Wiszące Ogrody, dzięki jakości zagospodarowania terenu i przestrzeni wspólnych wyróżniają się jako przyjazne i nowoczesne osiedle. Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania doskonale komponują się z unikalnym designem wnętrz budynków i architekturą osiedla.

Przestronne mieszkania rodzinne

Oferta Wiszących Ogrodów to zarówno lokale 2-pokojowe o niewielkim metrażu, doskonałe jako pierwsze mieszkanie, jak i 3-4 pokojowe, przestronne mieszkania rodzinne. Każdy z budynków posiada podziemną halę garażową, połączoną z resztą kondygnacji cichobieżnymi windami.

Zobacz ofertę mieszkań Wiszących Ogrodów