Altoria Apartamenty

ul. Strzelców
Gdynia

Kameralne budynki połączone ogrodem na dziedzińcu kompleksu, a w budynkach przestronne mieszkania w standardzie apartamentu. Dyskrecja, harmonia i elegancja - tak można opisać Altorię.

Umów się na oprowadzenie po zrealizowanej części kompleksuU zielonych bram Sopotu

Altorię otacza zieleń lasu, cisza i spokój. Położona na słonecznym wzgórzu, z którego rozpościera się malowniczy widok na panoramę miasta i zatokę, z dala od zgiełku miasta, pozwala cieszyć się kameralnością oraz walorami miejskiego życia. Stąd już tylko krok dzieli Cię od urokliwych zakątków Sopotu, słonecznej plaży Orłowa i śródmieścia Gdyni.

Zobacz szczegóły lokalizacji Altorii

Z największym ogrodem ZEN

Dziedziniec Altorii tworzy bezpieczną, prywatną przestrzeń dostępną tylko dla mieszkańców. Jego przestronne wnętrze emanuje spokojem i urzeka pięknem oryginalnie uformowanej zieleni. Jest jak dodatkowy pokój umiejscowiony na zewnątrz, przenikający się z wnętrzem Twojego mieszkania. Zawsze znajdziesz w nim upragnioną chwilę wytchnienia.

Zobacz zdjęcia inwestycji

Naturalne piękno

Apartamentową zabudowę Altorii tworzą kameralne budynki harmonijnie wkomponowane w otoczenie i połączone wnętrzem zielonego dziedzińca. Dzięki jasnej kolorystyce elewacji, szlachetnym materiałom wykończeniowym oraz taflom szkła skąpanego w zieleni dziedzińca odnajdziesz w architekturze Altorii lekkość i dyskretną elegancję.

Prywatny fitness

Wewnętrzna równowaga pozwala cieszyć się pełnią życia. Dla jej zachowania potrzebna jest dbałość zarówno o ducha, jak i ciało. Wychodząc tym potrzebom naprzeciw na terenie Altorii znajduje się prywatna sala fitness wyposażona w różnorodne urządzenia do treningu. Tutaj zrelaksujesz się podczas ćwiczeń, dodasz sobie energii i zapewnisz świetną formę.

Apartamentowy Standard

Przestronne 2 do 4 pokojowe mieszkania w standardzie apartamentu o jasnych wnętrzach, w których chętnie się przebywa. W takim miejscu można odpocząć po całym pracowitym dniu.

Zapoznaj się z listą mieszkań w ofercie