Fort Forest

ul. Czesława Niemena
Gdynia

Rezydencyjny kompleks apartamentowy Fort Forest położony jest na terenie willowej dzielnicy Gdynia Chwarzno, zaledwie 15 minut od śródmieścia Gdyni. Nazwa Fort Forest nawiązuje do umocnionego fortu, malowniczo położonego i zapewniającego mieszkańcom maksimum prywatności i bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo w dobrym tonie.

Kompleks jest ogrodzony i objęty całodobową ochroną fizyczną oraz pełnym systemem kontroli dostępu – wjazd na osiedle dla gości odbywa się poprzez bramę nadzorowaną przez portiera, a piesze furtki do lasu otwierane są za pomocą kart dostępu. Zastosowano tu najwyższe standardy bezpieczeństwa jak monitoring głównych ciągów komunikacyjnych, miejsc rekreacji, podziemnych hal garażowych oraz bramek wyjściowych do lasu.

Reprezentacyjna promenada

Tuż za reprezentacyjną bramą wjazdową rozpościera się okazała promenada nosząca imię Czesława Niemena. Podkreślona elementami zieleni, małej architektury i oświetlenia, prowadzi na rekreacyjny skwer, gdzie w sąsiedztwie malowniczo położonego retencyjnego zaprojektowany został fitness na świeżym powietrzu, plac zabaw, bullodrom oraz miejsca do wypoczynku.

Elegancja i prestiż

Wysoki standard kompleksu Fort Forest widoczny jest na każdym kroku. Szczególną uwagę zwracają oryginalne elewacje gabionowe, szlachetne okładziny z granitu i cegły klinkierowej, balustrady tarasów wykończone szkłem i nierdzewną stalą. Hole wejściowe i klatki schodowe każdego z budynków to autorskie projekty, gwarantujące indywidualność i niepowtarzalność części wspólnych.

Oryginalne motywy graficzne

Hole wejściowe i klatki schodowe budynków to autorskie projekty, gwarantujące indywidualność i niepowtarzalność części wspólnych. Całości dopełniają oryginalne oprawy oświetleniowe i motywy graficznie nawiązujące do lokalizacji kompleksu.