Garnizon Lofty&Apartamenty

Gdańsk

Garnizon znajduje się w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Apartamentowa zabudowa, izolowana od zgiełku miasta pasami kompleksów biurowych, z ograniczonym ruchem samochodowym oraz sąsiedztwo kameralnej dzielnicy Strzyża, dają poczucie zamieszkiwania w enklawie spokoju, bezpieczeństwa i wygody.

Umów się na oprowadzenie po zrealizowanej części kompleksu.Wielofunkcyjna dzielnica

Rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe, mnogość środków komunikacji i bliskość miejsc związanych z kulturą i nauką sprawia, że jest to najbardziej atrakcyjne miejsce do zamieszkania na terenie Trójmiasta.

Przeszłość łączy się z nowoczesnością

Elewacje budynków oraz reprezentacyjne części wspólne nowych budynków w Garnizonie, poprzez swą kolorystykę, dobór materiałów oraz detali nawiązują do bogatej historii zabudowań huzarskich z końca XIX wieku.

Zaprojektowany z poszanowaniem historii

Charakterystyczna architektura i funkcjonalna przestrzeń Garnizonu projektowana jest z poszanowaniem historii terenu, na którym się znajduje. Pieczołowicie odrestaurowanym budynkom stanowiącym dziedzictwo kultury towarzyszą oryginalne formy zieleni, elementy małej architektury, rzeźby i oświetlenie zaprojektowane wyłącznie na potrzeby Garnizonu.

Zobacz ofertę mieszkań w Garnizonie