Plac Unii - premiera nowej inwestycji

2018-10-07

Miło jest nam poinformować, że wprowadziliśmy do sprzedaży apartamenty w naszej najnowszej inwestycji, realizowanej w śródmieściu Gdyni. Długo oczekiwany przez gdynian projekt „PLAC UNII” swą architekturą oraz różnorodnością funkcji nawiązuje do szczytnych tradycji gdyńskiego modernizmu oraz do współczesnych trendów architektury przyjaznej człowiekowi.

Projekt inwestycji „PLAC UNII” zakłada powstanie zespołu czterech komfortowych kamienic mieszkalnych oraz budynku użyteczności publicznej, połączonych wewnętrznym, ogólnodostępnym placem z bogatym programem usług w parterach. Zabudowa kwartału zostanie zrealizowana wraz z przyległym parkiem. Na jego terenie przewidziane zostały bogate nasadzenia drzew i krzewów oraz atrakcyjne miejsca rekreacji. Pod całością kompleksu powstanie dwupoziomowa hala garażowa, której jedna z kondygnacji zachowa ogólnodostępny charakter. Dbałość o funkcjonalność budynków, udogodnienia, parkingi i bezpieczeństwo zamieszkiwania stanowi wyjście naprzeciw wymogom komfortowego życia w sercu miasta. Termin odbioru apartamentów przewidziano na drugi kwartał 2021 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją apartamentów na www.hossa.gda.pl/plac-unii oraz do kontaktu z naszymi biurami sprzedaży w Gdyni Centrum oraz Gdańsku Wrzeszczu.


(11/14)