Plac Unii

ul. Armii Krajowej / Władysława IV
Gdynia

Poznaj ideę "zjednoczonego miasta", którą wcielamy w życie realizując projekt Placu Unii. Nowa inwestycja wyrasta z tożsamości Gdyni, łącząc w sobie nowoczesność, przestrzeń, styl życia i energię Miasta. Swoją formą oraz funkcjonalnością Plac Unii odwołuje się do najznakomitszych wzorców gdyńskiego modernizmu. W Placu Unii odnaleźć można najbardziej charakterystyczne jego cechy, takie jak: typowe obłe formy elementów architektonicznych, horyzontalne podziały, czy klimat części wspólnych.ESENCJA GDYNI

Plac Unii zaprojektowano tak, by integrował mieszkańców, ale także stanowił enklawę spokoju w pełnym życia śródmieściu. Projekt ten zapewnia równowagę między wszystkimi jego funkcjami. Zróżnicowana przestrzeń, która dopełnia części mieszkalne kamienic to zarówno intensywna parkowa zieleń, miejsca rekreacji oraz zabaw dla dzieci, jak również kawiarniane ogródki i lokale usługowe dostępne zarówno od strony ulic, jak i wewnętrznych placów.

ZJEDNOCZONE MIASTO

Kamienice Placu Unii wpisane zostały w siatkę centralnych ulic miasta: Obrońców Wybrzeża, Władysława IV oraz Armii Krajowej, co pozwoli ich mieszkańcom w pełni cieszyć się dynamiką Śródmieścia. Centralna lokalizacja sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu – tylko kilka kroków dzieli Plac od nadmorskich parków i wzgórz, bulwarów, mariny i plaży.

SPOTKANIA, ODPOCZYNEK, RÓWNOWAGA

Wyznaczone przez cztery kamienice wnętrze Placu obejmuje kilka tysięcy metrów kwadratowych najwyższej jakości przestrzeni. Jej charakter tworzą otulone zielenią elementy małej architektury takie jak fontanny, rzeźby miejskie, oryginalne meble i oświetlenie. Poszerzone chodniki, otwarte przejścia, podcienie czynią Plac Unii integralną częścią nowoczesnego i szczęśliwego miasta.

KOMFORT I RADOŚĆ ŻYCIA

Apartamenty Placu Unii to wolność tworzenia osobistej przestrzeni, komfort oraz najwyższy standard wykończenia.
Wyjątkowego charakteru nadają wnętrzom duże, ponadstandardowe przeszklenia, tarasy i loggie, z których widok otwiera się na reprezentacyjne wnętrze placu, na park, Kamienną Górę i na panoramę miasta.
Nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantują wyciszenie i wygodę zamieszkiwania. 
Plac Unii to wolność, wygoda i radość życia.