Sokółka Zielenisz

ul. Janki Bryla
Gdynia

Sokółka Zielenisz to ulubione osiedle gdynian, które rozbudowuje się w samym centrum dzielnicy Gdyni Zachód, zajmując malowniczy teren nad zielonym jarem, połączony z TPK pieszymi ścieżkami.Zielone dziedzińce

Sokółka Zielenisz to dziedzińce z placami zabaw dla dzieci, dopracowane detale, przyjazna architektura oraz naturalne i energooszczędne materiały wykończeniowe.

Rozbudowana infrastruktura

Osiedle dysponuje pełną infrastrukturą handlowo-usługową. W jego najbliższej okolicy znajduje się: przedszkole, przychodnia, zespół szkół, centrum handlowe i duży teren rekreacyjny. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej możliwy jest szybki dojazd do dowolnego miejsca w Trójmieście. W odległości zaledwie 300 m znajduje się pętla autobusowa obsługiwana przez kilka linii dziennych oraz nocną.

Przestronne mieszkania

Mieszkania w Sokółce Zielenisz to przestronne powierzchnie o funkcjonalnych układach, z dużymi przeszkleniami z wygodnymi tarasami lub ogródkami. Niekonwencjonalne wnętrza z indywidualnymi możliwościami aranżacyjnymi zapewniają 2 poziomowe lofty.