Stylowa 10 w Centralparku

2019-07-29

Zapraszamy do Centralparku do budynków: Cleveland i Newcastle, gdzie czekają na Państwa stylowe apartamenty wykończone „pod klucz”. „Stylowa 10” w Centralparku to 10 różnych mieszkań, których wystrój utrzymany został w tonie ponadczasowej elegancji. W ofercie znajdują się 2, -3 i -4 pokojowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach: od 48 do 71 m2.

Każdy z nich prezentuje nieco inny pomysł na aranżację, co jest zasługą uznanego architekta wnętrz pani Edyty Malec z pracowni architektonicznej emDESIGN. Przygotowała ona niezwykle ciekawe i różnorodne propozycje, które odmieniły wygląd i układ apartamentów. Nawiązując do nurtu amerykańskiego a jakim utrzymane są wnętrza klatek i jednocześnie podążając za oczekiwaniami klientów wybrane zostały style: nowojorski, skandynawski, minimalistyczny i industrialny. Wszystko stylowe, w kolorystyce naturalnej: złamanej bieli, ciepłej szarości, z mocniejszymi akcentami.

Zachęcamy do zapoznania się z planami mieszkań oraz do kontaktu z działem sprzedaży, aby umówić się na wizytę. Tel. 58 785 11 11 Gdynia / 58 785 11 12 Gdańsk

Plany Mieszkań >>>


(10/14)