Wiczlino-Ogród

ul. Filipkowskiego
Gdynia

WICZLINO-OGRÓD w dynamicznie zmieniającej się dzielnicy Chwarzno-Wiczlino rozwija się zgodnie z urbanistyczną koncepcją miasta – ogrodu. Połączenie miejskich udogodnień i bliskość przyrody, zapewnia mieszkańcom optymalne warunki życia w zdrowiu, spokoju i harmonii.

WICZLINO-OGRÓD POŁUDNIE to przytulna część osiedla zlokalizowana na południu inwestycji. Nową ofertę mieszkań przy ul. Tęczowej wyróżnia zaciszne położenie w otoczeniu drzew oraz kameralne sąsiedztwo willowej zabudowy. .

Umów się na oprowadzenie po inwestycji Wiczlino-Ogród Zadzwoń: 58 785 11 11
Zobacz film o Gdyni ZachódRodzinne miasto - ogród

Wiczlino – Ogród w pełni korzysta z osiedlowych udogodnień. Wzdłuż głównej ulicy Filipkowskiego z powodzeniem funkcjonują przydatne mieszkańcom sklepy i usługi, wśród nich piekarnia, klubokawiarnia, kwiaciarnia, salon urody i restauracja. W okolicy funkcjonuje również kilka żłobków, punktów przedszkolnych, przedszkola i szkoły, a także przychodnie i gabinety lekarskie.

Przyjazna zielona przestrzeń

Zagospodarowane, zielone dziedzińce z miejscami do wypoczynku oraz starannie dobraną małą architekturą to charakterystyczny obraz Wiczlina-Ogród. Kameralność zabudowy i bliskość terenów zielonych zapewnia mieszkańcom spokój i ciszę jednocześnie zapewniając różnorodne formy aktywnej rodzinnej rekreacji.

Rekreacja, wygoda i estetyka

Główna ulica Filipkowskiego zakończona jest miejskim skwerem, wyłączonym z ruchu samochodowego. Sąsiaduje z nią ogrodzony, nowoczesny teren rekreacyjny z boiskiem do streetballa, tyrolką oraz obszernym placem zabaw z blisko 20 urządzeniami przeznaczonymi dla różnych grup wiekowych.

Optymalne powierzchnie mieszkalne

Wiczlino-Ogród wyróżnia się kameralnymi budynkami o skośnych dachach i niewielkiej ilości mieszkań na piętrze. 4 - kondygnacyjne budynki wielorodzinne z windami i podziemnymi halami garażowymi, z szeroką gamą optymalnych powierzchni mieszkalnych: 2-, 3- i 4-pokojowych oraz oryginalnych dwupoziomowych loftów o ponadstandardowej wysokości i antresolą do indywidualnej aranżacji. Mieszkania i lofty zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach posiadają przestronne i dobrze doświetlone tarasy z widokami na zieloną okolicę.